
- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
- Код: GT R Techno
Багатофункціональний стильний Wi-Fi відеореєстратор GT R Techno з магнітним кріпленням
2 156 ₴
Показать оптовые цены- +380 (95) 009-63-02
- +380 (93) 350-78-02
Багатофункціональний стильний Wi-Fi відеореєстратор GT R Techno з магнітним кріпленням чорного кольору
Стильний автомобільний відеореєстратор GT R Techno - найбільш флагманська модель. У ній зібрані всі топові функції. GT R Techno розроблений так, щоб безпека та комфорт стали для вас нероздільними поняттями.
Реєстратор оснащений 2.45″ дисплеєм та функціональними кнопками управління – для включення, налаштування та перегляду відзнятого матеріалу.
GT R Techno вміє вражати. Мало кого залишить байдужим сенсор, що дозволяє знімати фото за допомогою жестів. Достатньо провести рукою під нижньою гранню пристрою, і пристрій відразу зробить знімок.

Технічні характеристики:
4К UltraHD автомобільний відеореєстратор з Wi-Fi, з GPS та магнітним кріпленням з передачею живлення
Сенсор Sony IMX335 Exmor 1/2.7"
Роздільна здатність запису UltraHD (4K) 3840×2160, 25 кадрівсек., SuperHD 2704x1520, 30 к/сек
Кут огляду камери 140°
6-шарова оптика
Кількість камер 1
Роздільна здатність фото 18 Mp.
Відеокодек H.264 (MOV)
Функції Wi-Fi, GPS, WDR, титри держ. номери відео
Вбудований LCD дисплей 2.5" з таймером відключення.
G-sensor, захист файлів від циклічного перезапису
Вбудований мікрофон, вбудований динамік, вбудований суперконденсатор 2F.
Автоматичне включення та початок запису під час подачі живлення.
Слот для картки пам'яті micro SDXC до 128Gb.
Мобільний додаток є
Кріплення скотч
Можливість повороту камери відсутня
Розміри 74×47×38 мм
Колір чорний
Вага 70g
USB інтерфейс Micro USB
Особливості:
• Запис відео з роздільною здатністю 4K;
• Сучасний сенсор Sony;
• Магнітне кріплення із передачею живлення;
• Вбудований у кріплення GPS модуль;
• Wi-Fi та мобільний додаток.
Для зручності користувачів у GT R Techno вбудований модуль Wi-Fi – ви легко можете підключатися до реєстратора та керувати всіма його налаштуваннями дистанційно. Щоб поділитися з близькими важливим записом або викласти в мережу кумедне відео, достатньо завантажити відзнятий ролик з картки пам'яті у смартфон. Для цього необхідно лише встановити мобільний додаток та синхронізувати пристрої.

У разі екстреного розвороту, гальмування або удару автоматично спрацьовує G-сенсор – він захищає важливі файли від циклічного перезапису. Щоб зберегти певний момент відео вручну, достатньо натиснути спеціальну кнопку праворуч від екрана. Після чого останній ролик переміститься в окремий сектор пам'яті і буде там до тих пір, поки ви самі його не видалите.
GT R Techno підтримує роботу з картами пам'яті Micro SDXC до 128 Гб. Цього обсягу з лишком вистачить на запис маршруту на зразок Київ-Одеса-Київ (9 годин безперервного запису).
За допомогою GPS модуля ви також зможете зберегти шлях і швидкість пересування на певних ділянках. Такі записи можуть стати в нагоді, наприклад, для оскарження штрафів.
До пристрою додається оригінальний тримач – до скла він кріпиться за допомогою 3М двостороннього скотчу. А ось сам реєстратор має магнітне кріплення та підтримує бездротову передачу живлення від кронштейна. Це означає, що вам не потрібно буде мати справу з проводами або клямками, щоб забрати GT R Techno з автомобіля. Ви за секунду зможете його зняти з магніту, і при цьому бути впевненим у тому, що ваш девайс заряджений.
Комплектація:
- реєстратор GT R Techno,
- автомобільний зарядний пристрій 12В/24В,
- 3M магнітонне кріплення з вбудованим GPS та передачею живлення.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GT |
| Количество камер | 1 |
| Количество мегапикселей камеры | 18 Мп |
| Разрешение записи | 2688x1512 |
| Максимальная частота кадров видео | 30 кадров/с |
| Формат сжатия | H.264 |
| Поддерживаемые форматы флэш-карт | microSD |
| Тип матрицы | CMOS |
| Размер матрицы | 1/2.7″ |
| Режим записи | Непрерывная, Цикличная |
| Стабилизатор изображения | Да |
| Датчик удара | Есть |
| Наличие GPS | Да |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Поддержка | Wi-Fi |
| Наличие жесткого диска | Нет |
| Комплектация видеорегистратора | автомобильное крепление |
| Цвет | Черный |
| Дополнительные характеристики | |
| Угол обзора | 140 град. |
| Интерфейс подключения к источнику | mini USB |
| Автономное питание | Есть |
| Время работы от аккумулятора | 5 мин |
| Автомобильный адаптер | Да |
| Длина шнура | 3 м |
| Меню на русском | Да |
| Угол наклона | 0 град. |
| Функция автозаписи | Да |
| Каналы записи | 1 |
| Запись времени и даты | Да |
| Аварийная запись | Да |
| Экран | |
| Диагональ экрана | 2.5 дюйм |
| Поворотный экран | Нет |
| Сенсорный экран | Нет |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 74 мм |
| Ширина | 38 мм |
| Высота | 47 мм |
| Вес | 70 г |
- Цена: 2 156 ₴








