
- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
- Код: FC BN03-2CAM
Відеореєстратор Falcon BN03-2CAM 2K Back Cam 2K з Wi-Fi GPS
7 480 ₴
Показать оптовые цены+380 (68) 253-83-02
Viber
- +380 (95) 009-63-02
- +380 (93) 350-78-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Відеореєстратор Falcon BN03-2CAM Back Cam, з двома камерами
Реєстратор для автомобиля із системою GPS та Wi-Fi - Falcon BN03-2CAM. Він реалізував нові технології. Завдяки відсутності екрана виглядає стильно та надзвичайно компактно.
Даний відеореєстратор має потужний процесор HiSilicon Hi3556V200, здатний записувати інформацію на карти пам'яті до 128Gb 10 класу.
Falcon BN03-2CAM має гарний вбудований мікрофон, що дозволяє записувати
подія всередині салону автомобіля.
Реєстратор має ширококутну камеру 6Mp CMOS, що дозволяє записувати дорожню обстановку у форматі 2К 2560×1440P/30 fps для фронтальної камери та Full HD 1920×1080P/30 fps для задньої.
Система Wi-Fi дозволяє, використовуючи додаток iOS та Android, для керування та перегляду записаних файлів цього відеореєстратора.
Пристрій кріпиться за допомогою 3М-скотчу, якою комплектується пристрій.
Характеристики:
- Процесор HiSilicon Hi3556V200 + сенсор OS04B10 + сенсор SONY IMX307
- Кодек: Фронт Н.265, формат MP4; тил Н.264, формат MP4
- Об'єктив: фронт 140°, F1.8 + тил 130°, F2.0, 6-ти шарові скляні з інфрачервоним фільтром
- Зйомка відео з роздільною здатністю фронт 2K 2560×1440P/30 fps + тил: FHD 1920×1080P/30 fps
- Широкий кут огляду камери 140°
- Світлосильний об'єктив з діафрагмою f/1.8
- G-сенсор для розпізнавання аварійних ситуацій
- GPS-модуль для позиціонування точок поїздки, швидкості і т.д., а також роботи системи ADAS
- Синхронізація зі смартфоном через Wi-Fi дводіапазонний
- WDR – режим
- Циклічний запис
- Режим паркування
- Підтримка карток пам'яті від 16 до 128ГБ Class 10 U3
- Замість акумулятора використовується - суперконденсатор
- Розмір ДхШхГ Фронт 98х30x30мм, тил 56х28х28мм
Зйомка у будь-яких умовах
Щоб зображення було якісним при нерівномірному освітленні, автомобільний відеореєстратор використовує функцію розширеного динамічного діапазону WDR. Система автоматично вирівнює контрастність кожного знятого кадру, роблячи підсумковий відеоряд яскравим та насиченим. А технологія DeFog покращує якість зйомки у разі туману чи снігопаду.
Датчик удара
Відеореєстратор оснащений датчиком удару з чутливістю, що настроюється. Він розпізнає потенційні аварійні ситуації, такі як різкі прискорення, гальмування та удари. Далі він захищає важливі моменти від повторного перезапису, щоб ви могли будь-якої миті відшукати їх. Також датчик стане в нагоді в режимі паркування, активуючи запис у разі фізичних впливів на корпус автомобіля.
Вбудований GPS
Контролює та відображає дані поїздки в реальному часі, включаючи час, швидкість (км/год) та координати. Відстежує точне місце аварії, якщо вона станеться, що дуже важливо для допомоги на дорозі та страхових випадків.
Перегляд, управління у додатку та обмін кадрами
Підключіться до додатоу «Azdome» за допомогою вбудованого Wi-Fi відеореєстратора, для можливості чітко та швидко налаштувати камеру та керувати нею, а також керувати, завантажувати та публікувати знятий матеріал.
У разі аварії поділіться знятим матеріалом зі своєю страховою компанією для більш ефективного розгляду претензій. Під час поїздки розміщуйте відеоролики з пейзажами прямо в соціальних мережах Youtube, Facebook, Instagram, і т. д., зберігаючи відмінні спогади в будь-якому місці.
Комплектація:
Відеореєстратор Falcon BN03-2CAM
Камера заднього виду (довжина кабелю 6 м)
Адаптер живлення (авто) з додатковим виходом USB та кабелем живлення (довжиною 3,4 м)
Монтажний кронштейн (3M-скотч)
Кабельні затискачі (комплект)
Монтажний комплект для прямого підключення відеореєстратора до мережі автомобіля
Інструкція
| Габаритные размеры | |
|---|---|
| Вес | 170 г |
| Высота | 30 мм |
| Ширина | 30 мм |
| Длина | 98 мм |
| Основные | |
| Производитель | Falcon |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Страна производитель | Китай |
| Стабилизатор изображения | Да |
| Количество камер | 2 |
| Тип матрицы | CMOS |
| Максимальная частота кадров видео | 60 кадров/с |
| Наличие GPS | Да |
| Формат сжатия | MP4, H.264 |
| Режим съемки "День/ночь" | Да |
| Разрешение записи | 2560х1440 |
| Поддерживаемые форматы флэш-карт | microSD |
| Датчик удара | Есть |
| Режим записи | Непрерывная, Цикличная |
| Поддержка | Wi-Fi |
| Наличие жесткого диска | Нет |
| Комплектация видеорегистратора | сетевой адаптер |
| Дополнительные характеристики | |
| Автомобильный адаптер | Да |
| Интерфейс подключения к источнику | mini USB |
| Длина шнура | 3 м |
| Время работы от аккумулятора | 5 мин |
| Угол наклона | 50 град. |
| Угол обзора | 140 град. |
| Меню на русском | Да |
| Автономное питание | Есть |
| Функция автозаписи | Да |
| Каналы записи | 2 |
| Запись времени и даты | Да |
| Аварийная запись | Да |
- Цена: 7 480 ₴







