
- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
- Код: FC BN03
Відеореєстратор Falcon BN03 2K з Wi-Fi GPS
6 028 ₴
Показать оптовые цены+380 (68) 253-83-02
Viber
- +380 (95) 009-63-02
- +380 (93) 350-78-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Відеореєстратор Falcon BN03 2K з Wi-Fi і GPS
Реєстратор для автомобиля із системою GPS та Wi-Fi - Falcon BN03. Він реалізував нові технології. Завдяки відсутності екрана виглядає стильно та надзвичайно компактно.
Даний відеореєстратор має потужний процесор HiSilicon Hi3556V200, здатний записувати інформацію на карти пам'яті до 128Gb 10 класу.
Falcon BN03 має гарний вбудований мікрофон, що дозволяє записувати події всередині салону автомобіля.
Реєстратор має ширококутну камеру 6Mp CMOS, що дозволяє записувати дорожню обстановку у форматі 2К 2560×1440P/30 fps з кутом огляду 140°.
Система Wi-Fi дозволяє, використовуючи додаток iOS та Android, для керування та перегляду записаних файлів цього відеореєстратора.
Пристрій кріпиться за допомогою 3М-скотчу, якою комплектується пристрій.
Характеристики:
- Процесор HiSilicon Hi3556V200 + сенсор OS04B10
- Кодек: Фронт Н.265, формат MP4; тил Н.264, формат MP4
- Об'єктив: фронт 140° F1.8 6-ти шарові скляні з інфрачервоним фільтром
- Зйомка відео 2K 2560×1440P/30 fps
- Широкий кут огляду камери 140°
- Світлосильний об'єктив з діафрагмою f/1.8
- G-сенсор для розпізнавання аварійних ситуацій
- GPS-модуль для позиціонування точок поїздки, швидкості і т.д., а також роботи системи ADAS
- Синхронізація зі смартфоном через Wi-Fi дводіапазонний
- WDR – режим
- Циклічний запис
- Режим паркування
- Підтримка карток пам'яті від 16 до 128ГБ Class 10 U3
- Замість акумулятора використовується - суперконденсатор
- Розмір ДхШхГ Фронт 98х30x30мм
Зйомка у будь-яких умовах
Щоб зображення було якісним при нерівномірному освітленні, автомобільний відеореєстратор використовує функцію розширеного динамічного діапазону WDR. Система автоматично вирівнює контрастність кожного знятого кадру, роблячи підсумковий відеоряд яскравим та насиченим. А технологія DeFog покращує якість зйомки у разі туману чи снігопаду.
Датчик удара
Відеореєстратор оснащений датчиком удару з чутливістю, що настроюється. Він розпізнає потенційні аварійні ситуації, такі як різкі прискорення, гальмування та удари. Далі він захищає важливі моменти від повторного перезапису, щоб ви могли будь-якої миті відшукати їх. Також датчик стане в нагоді в режимі паркування, активуючи запис у разі фізичних впливів на корпус автомобіля.
Вбудований GPS
Контролює та відображає дані поїздки в реальному часі, включаючи час, швидкість (км/год) та координати. Відстежує точне місце аварії, якщо вона станеться, що дуже важливо для допомоги на дорозі та страхових випадків.
Перегляд, управління у додатку та обмін кадрами
Підключіться до додатоу «Azdome» за допомогою вбудованого Wi-Fi відеореєстратора, для можливості чітко та швидко налаштувати камеру та керувати нею, а також керувати, завантажувати та публікувати знятий матеріал.
У разі аварії поділіться знятим матеріалом зі своєю страховою компанією для більш ефективного розгляду претензій. Під час поїздки розміщуйте відеоролики з пейзажами прямо в соціальних мережах Youtube, Facebook, Instagram, і т. д., зберігаючи відмінні спогади в будь-якому місці.
Комплектація:
Відеореєстратор Falcon BN03-2CAM
Адаптер живлення (авто) з додатковим виходом USB та кабелем живлення (довжиною 3,4 м)
Монтажний кронштейн (3M-скотч)
Кабельні затискачі (комплект)
Монтажний комплект для прямого підключення відеореєстратора до мережі автомобіля
Інструкція
| Габаритные размеры | |
|---|---|
| Высота | 30 мм |
| Вес | 170 г |
| Ширина | 30 мм |
| Длина | 98 мм |
| Дополнительные характеристики | |
| Каналы записи | 1 |
| Функция автозаписи | Да |
| Аварийная запись | Да |
| Меню на русском | Да |
| Длина шнура | 3 м |
| Автономное питание | Есть |
| Угол наклона | 50 град. |
| Интерфейс подключения к источнику | mini USB |
| Автомобильный адаптер | Да |
| Запись времени и даты | Да |
| Время работы от аккумулятора | 5 мин |
| Угол обзора | 140 град. |
| Основные | |
| Поддержка | Wi-Fi |
| Производитель | Falcon |
| Размер матрицы | 1/1.8″ |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Страна производитель | Китай |
| Режим записи | Непрерывная, Цикличная |
| Наличие GPS | Да |
| Максимальная частота кадров видео | 60 кадров/с |
| Тип матрицы | CMOS |
| Режим съемки "День/ночь" | Да |
| Разрешение записи | 2560х1440 |
| Датчик удара | Есть |
| Наличие жесткого диска | Нет |
| Комплектация видеорегистратора | сетевой адаптер |
| Количество камер | 1 |
| Поддерживаемые форматы флэш-карт | microSD |
| Стабилизатор изображения | Да |
| Формат сжатия | MP4, H.264 |
| Количество мегапикселей камеры | 6 Мп |
- Цена: 6 028 ₴






