
- Нет в наличии
- Код: PH SFL6168
Світлодіодний ліхтарик Philips SFL6168 з вбудованим акумулятором та оптичним зумом
1 056 ₴
- +380 (95) 009-63-02
- +380 (93) 350-78-02
Перезаряджаємий світлодіодний ліхтарик Philips SFL6168 Optical Zoom з вбудованим акумулятором та оптичним зумом
Легкий та потужний
Корпус з анодованого алюмінію, вбудований якісний акумулятор потужністю 2200mAh (форм-фактор 18650)
Специфікація:
Виробник: Philips
Модель: SFL6168 Optical Zoom
Світловий потік: 1000 Lumen
Потужність: 10 Watt
Оптичний Zoom
Світлодіод Osram
Вологозахист: IP44
Режими світіння: 4
Мах. дистанція: 350 метрів
Акумулятор: 2200мАг
Індикатор заряду батареї: є (3-и режими)
Заряджання: USB Type-C 5V-1A
Час зарядки: близько 4 годин (5 В = 1 А)
Висота захисту від падіння: 1,5м
Розміри: 138*31*23мм
Вага: 125г
В комплекті:
- ліхтарик Philips SFL6168
- Зарядний кабель Type-C
- темляк на руку
- Упаковка
Тип ручний
Джерело світла LED
Дальність світлового потоку 350 м
Яскравість 1000 Lumen
Кількість режимів яскравості 2 / плавне регулювання (утримка)
Захист IP44
Елементи живлення 18650
Кількість елементів живлення 1
Матеріал корпуса анодований алюміній
Колір виробу чорний
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Philips |
| Страна производитель | Китай |
| Тип лампы | Светодиодная |
| Материал корпуса | Анодированный алюминий |
| Мощность лампы | 10 Вт |
| Световой поток | 1000 лм |
| Дальность светового луча | 350 м |
| Режимы работы фонаря | Максимальный, Средний, Минимальный, Мигающий, Режим SOS, Плавная регулировка яркости |
| Тип питания | Аккумулятор |
| Тип заряда | Type-C |
| Время работы | 3 час |
| Особенности фонаря | Оптический зум, Влагостойкий, Пылестойкий, Противоударный |
| Цвет | Черный |
| Вес | 125 г |
| Гарантийный срок | 3 мес |
| Тип диода | OSRAM |
| Тип фонаря | Ручной |
| Количество светодиодов | 1 шт |
| Длина | 138 мм |
| Крепление | Ремешок |
| Цветовая температура | 5000K |
- Цена: 1 056 ₴










