
- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
- Код: D1S/D1R/D3S (O3)
Штатний ксеноновий блок розпалювання Ford, Chevrolet, Lincoln, Dodge,Cadillac, 8A5Z13C170A, 7L7Z13N021A
2 244 ₴
Показать оптовые цены- +380 (95) 009-63-02
- +380 (93) 350-78-02
Штатний ксеноновий блок розпалювання (інвертор) O3 12V 35W під лампу D1S/D1R D3S/D3R замість оригінального блоку 8A5Z13C170A / 7L7Z13N021A / 10R034663 / 35XT6
Каталожний оригінальний номер:
OSRAM D1S D1R 35XT5-2-D1/12V
35XT5-2-D1
35 XT5-2-D1/12V
8A5Z-13C170-A
8A5Z13C170A
8M5113C170AA
1521216
89025794
68033739AA
Osram 8A5Z13C170A
Ford / Lincoln 8A5Z-13C170-A / 8A5Z13C170A / 8M5113C170AA / 1521216
Chevy / Cadillac 89025794
Jeep / Dodge 68033739AA
Відповідні моделі автомобілів
Dodge:
Challenger 2006- 2015
Charger 2006- 2010
Magnum 2006- 2009
Chevrolet:
Corvette 2005- 2013
Cadillac:
Escalade 2003- 2006
Lincoln:
Navigator 2003- 20016
МКС 2009- 2017
MKS 2009- 2015
МКТ 2010- 2015
MKX 2011- 2014
Ford:
Escape 2013- 2015
Taurus 2010- 2015
Mustang 2009- 2016
Explorer 2011- 2014
Edge 2011- 2014
Fusion 2010- 2012
Flex 2009- 2014
F 150 2009- 2014
Mercury
Milan 2010- 2012
| Основные | |
|---|---|
| Совместимость с маркой | Chevrolet, Ford, Lincoln, Cadillac, Mercury, Dodge |
| Совместимость с моделью | MK, Fusion, Charger, Magnum, Mustang, Taurus, Navigator, Challenger, Escalade |
| Мощность | 35 Вт |
| Производитель | Infolight |
| Тип запчасти | Аналог |
| Страна производитель | Китай |
| Тип техники | Легковой автомобиль |
| Код запчасти | 8A5Z13C170A |
| Напряжение питания | 12 В |
| Пользовательские характеристики | |
| Марка | Ford |
- Цена: 2 244 ₴









