
- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
- Код: EG F50 10.1" 2-32GB
Універсальна мультимедійна система 10.1", EasyGo F50 10 inch, Android 10, 2-32GB
6 248 ₴
Показать оптовые цены- +380 (95) 009-63-02
- +380 (93) 350-78-02
Універсальна мультимедійна система 10.1" дюймів, EasyGo F50 10 inch.
Штатна мультимедійна система EasyGo F50 оснащена процесором Coretex-A53, 1.5Ghz, 4-ядерний, що забезпечує швидкодію системи навіть у найсуворіших умовах.
Мультимедіа оснащена операційною системою Android 10. Оперативною пам'яттю 2GB та вбудованою 32GB. Дисплей IPS з діагоналлю 10.1" з роздільною здатністю екрану HD 1280x800, дозволяє дуже точно керувати магнітолою. Екран приємно здивує Вас легкістю відгуків на торкання та швидкістю роботи системи, високу якість зображення під будь-яким кутом та за будь-яких погодних умов.
Бездротове Wi-Fi з'єднання мультимедійної системи дозволяє завжди бути на зв'язку з близькими, переглядати улюблені фільми, бути в курсі свіжих новин. Крім вбудованого мікрофона в комплекті є виносний мікрофон для підвищення якості звукопередачі.
З дисплея пристрою можна синхронізувати телефонні дані та керувати телефонною книгою, функція Hands Free дозволяє продовжувати рух без зупинок та розмовляти в дорозі.
CarPlay та Android auto дозволяє підключитися до смартфону на IOS та Android системах.
Високочутливий цифровий радіоприймач Si4755. Впевнений прийом радіостанцій у високій якості навіть далеко за межами міста.
Підсилювач звуку TDA YD7388 (4х45 Вт/4 Oм max). Цифровий звуковий DSP процесор спеціалізований мікропроцесор, призначений для обробки оцифрованих сигналів. DSP включає наступні налаштування: баланс, тимчасові затримки, 32-х смуговий еквалайзер, фільтр частот.
Підтримка камер заднього та переднього вигляду.
Підключення до кнопок керма. Резивні кнопки на кермі автомобіля, є можливість навчання.
Підтримувані формати відео файлів RMVB, MKV, MOV, WMV, AVI, MPG, TS та інші.
Підтримувані формати аудіо файлів MP3, WMA, WAV, AAC, FLAC та інші
Лінійні аудіо виходи:
5 RCA роз'ємів на зовнішній підсилювач (2 RCA – фронт, 2 RCA – тил, 1 RCA – сабвуфер).
Лінійні відео виходи:
1 RCA для камери заднього виду
Характеристики:
Операційна система Android 10
Процесор CPU Coretex-A53, 1.5Ghz 4-ядерний
Оперативна пам'ять RAM 2GB
Вбудована пам'ять ROM 32GB
Апаратне прискорення тривимірної графіки Так
HD апаратний декодер Так
Дисплей 10.1" IPS, мультитач.
Роздільна здатність дисплея 1280x800
Звуковий процесор TDA YD7388
Вихідна потужність 4х45 W
Налаштування звуку 32-х смуговий еквалайзер
Bluetooth Гучний зв'язок, ідентифікація абонента, вхідні/вихідні/пропущені дзвінки, A2DP – потокове прослуховування музики з телефону з назвами композицій, телефонна книга, AVRCP (профіль дистанційного керування Аудіо/Відео)
Бездротова потокова передача медіаданих Car Link
GPS Виносна GPS-антена, підтримка 2D/3D додатків для навігації
Підтримка навігаційних програм Так
Діапазон FM частот 87,5-108,0 МГц
Діапазон АМ частот 522-1620 KHz
USB USB Flash до 2 TB
Відтворення форматів MP3/WMA/WAV/FLAC/ALAC/APE/AAC/MP4/AVI/MKV/FLV/XVID/DivX
Бездротові мережі Wi-Fi, Bluetooth 4.2
Функція управління з кермового колеса Управління штатними кнопками кермового колеса, можливість персоналізації кнопок кермового колеса
Живлення DC 12 V
Робоча температура -20 ° C - +70 ° C
Температура зберігання -30 ° C - +80 ° C
Габаритні розміри
223 x 130 x 45 мм
Комплектація:
Головний пристрій
Комплект установних кабелів
GPS антена (виносна)
Зовнішній мікрофон
Інструкція українською мовою
Гарантійний талон
Коробка
Гарантія
12 місяців
У комплекті пробна версія ПЗ Навітел з картою України та міст.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | EasyGo |
| Типоразмер | 2 DIN |
| Страна производитель | Китай |
| Передняя панель | Несъемная |
| Рабочие диапазоны частот | FM, AM |
| Мощность | 45 Вт |
| Поддерживаемые форматы | WMA, MPEG4, WAV, MP3, JPEG, AVI, MPEG1, APE, FLAC, MPEG2 |
| Операционная система | Android |
| Наличие Bluetooth | Да |
| USB-интерфейс | Да |
| Наличие GPS-модуля | Да |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| RCA-выходы | 3 пары |
| Наличие Wi-Fi | Да |
| Количество каналов | 4 |
| Цвет | Черный |
| Тип | Mp3 |
| Экран | |
| Сенсорный экран | Да |
| Диагональ экрана | 10.1 дюйм |
| Разрешение экрана | 1280×800 |
| Входы и выходы | |
| Входы и выходы | Видеовыход, Аудиовыход, Выход на сабвуфер |
| Число аудиовходов | 2 |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 220 мм |
| Глубина | 45 мм |
| Высота | 130 мм |
| Дополнительные характеристики | |
| Количество дисков | 0 шт |
| Программы эквалайзера | 9 |
| Усиление басов | Да |
| Отображение тэгов | Да |
| Пульт дистанционного управления | Нет |
| Объем оперативной памяти | 2 ГБ |
| Встроенная память | 32Гб |
- Цена: 6 248 ₴





