
- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
- Код: IF S3- H15 60W
Світлодіодні лампи Infolight S3 H15 LED 60W CANBUS
3 872 ₴/комплект
Показать оптовые цены- +380 (95) 009-63-02
- +380 (93) 350-78-02
Світлодіодна LED лампа Infolight S3 H15 виготовлена з діодами 3570 TOP CSP з ідеальним насиченим світлом та вбудованим CANBUS.
Комплект світлодіодних ламп Infolight S3 головною особливістю яких є технологічність, система інтелектуального охолодження, компактність конструкції, надійність. Встановлення ламп проводиться у блок фар головного світла. Конструкція лампи дозволяє легко встановити її в гніздо під цоколь H15. Infolight S3 мають ефективні 3570 TOP CSP LED chip кристали, що дозволяє збільшити світловий потік до 12400 Лм з робочою потужністю 60 Ватт. Система охолодження ламп побудована на базі радіатора та кулера (пасивне/активне), це найнадійніший і найрезультативніший спосіб, який добре працює з потужними кристалами. Корпус виготовлений з авіаційного алюмінію, що дає хороші теплообмінні характеристики. Правильне розміщення діодів на лампі дає чіткий світло-тіньовий кордон, що забезпечує Вам та водіям зустрічних автомобілів комфорт при нічній їзді. Наявність вбудованого модуля обманки (CANBUS) гарантує працездатність у 90% випадків із усіма сучасними марками автомобілів.
Основні особливості автомобільних Світлодіодна LED лампа Infolight S3 H15:
- Компактні розміри, що міститься в будь-яку оптику
- Сучасні LED-кристали 3570 TOP CSP LED chip з високим коефіцієнтом потужності
- Точна світлотіньова межа, для захисту від засліплення зустрічних машин.
- Термін експлуатації понад 50000 годин
- Напруга 12- 24V
- Мідний подвійний тепловідведення
- Вбудований CANBUS
- Зовнішній драйвер
Технічні характеристики:
- Цоколь: H15
- Загальна потужність: 60W
- Світловий потік: 12400Lm
- Світлодіоди: 3570 TOP CSP chip 12 штук
- Кольорова температура: 6000К
- Ступінь захисту: IP67
- Охолодження: радіатор + кулер
- Час експлуатації: >50000 годин
- Робоча температура: -40+80℃.
Гарантія: 12 місяців
Переваги ламп.
Низьке енергоспоживання, вища світловіддача.
Наявність контролера, що забезпечує захист від стрибків напруги у штатній електромережі.
Висока вібростійкість. Відсутність джерела пожежної небезпеки, як у блоків розпалювання ксенону.
| Основные | |
|---|---|
| Цоколь | H15 |
| Тип запчасти | Аналог |
| Страна производитель | Китай |
| Напряжение питания | 12 В, 24 В |
| Цветовая температура | 6000K |
| Функциональное назначение | Дальний свет, Дневные ходовые огни |
| Код запчасти | PGJ23t-1 |
| Световой поток | 12400 лм |
| Цвет свечения | Белый |
| Количество светодиодов | 12 шт |
| Срок службы ламп | 50000 час |
| Мощность | 60 Вт |
| Тип охлаждения | Активный |
| Производитель | Infolight |
| Тип лампы | LED |
| Пользовательские характеристики | |
| Совместимость с маркой | Mercedes-Benz, Jeep, Maybach, Land Rover, Audi, Bentley, Bugatti, Volvo, Volkswagen, Skoda, Ford, Seat, Porsche, Opel |
| Гарантийный срок | 12 |
- Цена: 3 872 ₴/комплект





