
- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
- Код: SM F6 Pro- H27 (880) 35W
Світлодіодні лампи Sho-Me F6 Pro H27 (880, 881) pg13, pgj13 LED 35W
1 676 ₴/комплект
Показать оптовые цены- +380 (95) 009-63-02
- +380 (93) 350-78-02
Світлодіодна LED лампа Sho-Me F6 Pro H27 (880, 881) мають ефективні 3570 CSP Chip кристали. Загальний світловий потік – 7000 Lm на обидві лампи із загальною потужністю 35 Ватт.
Система охолодження ламп побудована на базі радіатора та кулера, це найнадійніший і результативніший спосіб, який добре працює з потужними кристалами.
Основні особливості автомобільних Світлодіодна LED лампа Sho-Me F6 Pro:
- Компактні розміри, що вміщаються в будь-яку оптику;
- Сучасні LED кристали 3570 CSP Chip із високим коефіцієнтом потужності;
- Точна світлотіньова межа, для захисту від засліплення зустрічних машин;
- Термін експлуатації понад 50000 годин.
Технічні характеристики:
- Цоколь: H27 (880, 881) pg13, pgj13;
- Загальна потужність: 35W;
- Вхідна напруга: 9-16V;
- Світловий потік: 7000Lm;
- Колірна температура: 6000К;
- Кількість діодів: 6
- Ступінь захисту: IP67;
- Охолодження: радіатор + кулер;
- Час експлуатації: >50000 годин;
- Робоча температура: -40+80℃;
Гарантія: 12 місяців
Переваги ламп.
Низьке енергоспоживання, вища світловіддача.
Наявність контролера, що забезпечує захист від стрибків напруги у штатній електромережі.
Висока вібростійкість. Відсутність джерела пожежної небезпеки, як у блоків розпалювання ксенону.
| Основные | |
|---|---|
| Цоколь | H27/1 |
| Тип запчасти | Аналог |
| Страна производитель | Китай |
| Тип техники | Легковой автомобиль |
| Напряжение питания | 12 В |
| Цветовая температура | 6000K |
| Функциональное назначение | Передние противотуманные фонари , Противотуманные фары |
| Код запчасти | pg13 pgj13 |
| Световой поток | 7000 лм |
| Цвет свечения | Белый |
| Количество светодиодов | 6 шт |
| Срок службы ламп | 50000 час |
| Мощность | 35 Вт |
| Тип охлаждения | Активный |
| Производитель | Sho-Me |
| Тип лампы | LED |
| Пользовательские характеристики | |
| Совместимость с маркой | Hyundai, Kia, Asia |
| Гарантийный срок | 12 |
- Цена: 1 676 ₴/комплект





